A A

GOLDPLus V.5 ile Neler Değişti?

GOLDPLus V.5 Panelimizde tüm kullanıcıların ve Siz değerli site sahiplerin işini kolaylaştıran Web5 Menü ile aradığınız her şeyi tek bir sayfa üzerinde bulabilecek ve Yönetebileceksiniz.

Nedir Bu Web5 Menü ?

goldplus-v.5.menu
Web5 Menü site içerisinde ihtiyacınız olan ve aradığınız şeyleri kolay bulmanıza yarayan yeni menü tarzıdır.
İçerisinde Kullanıcılar için Video, film, müzik, oyun gibi bir çok etkinlik bulunan ve sesli chat’de site dışında oyalanmanıza olanak tanıyan bir çok uygulama mevcuttur.

Bunun yanı sıra Online Listesi ile site içerisindeki aktif  kullanıcıları görüp yönetebilirsiniz. Bunun yanı sıra sesli chat kullanıcılarının sıkca başına gelen niki mikrofonda unutup bilgisayar başında kalkma durumu bir çok kişinin başına gelmiştir. Böyle durumlarda online listesi yönetim yetkisi olan kullanıcılar mikrofonda kalan veya diğer kullanıcılar üzerinde Sayfa yeniletme, siteden atma gibi yetkileride elinde bulunduruyor olacak.

Kısacası Web5 Menü ile Sesli chat işlemleriniz çok ama çok kolaylaşacak..

Tam Tamına 18 Sesli Panel Teması

GOLDPLus V.5 ile Şuan itibariyle kullanılabilen Aktif tam tamına 18 adet sesli chat teması mevcut ve her geçen gün bu temalarına yenilerini ekliyoruz.

Panelimizde bulunan temalar sayesinde bir tıkla sitenizin görünümünü tamamen değiştirebilir, Aslında panelcinizin para karşılığı yaptığı bu işlemi siz kendi panelinizden kolaylıkla yapabileceksiniz.

Saniyeler içerisinde sitenizin görünüşünü değiştirme imkanını elinizde bulunduruyorsunuz.

Tüm tarayıcılarda Tam Performans

SpeakyChat sisteminin tüm tarayıcılara destek vermesinin ardından Panelde oluşan tarayıcı uyumsuzluğundan kaynaklanan bir takım eksiklikler V.5 ile tamamen ortadan kalktı.

PROFESYONELPANEL

GOLDPLus V.5 Panelimiz mevcut müşterilerimize ücretsiz olarak güncelleme yapılacaktır. Bizlerle çalışmayı düşünen yeni müşterilerimiz içinde Extra bir ücret ödemeksizin normal fiyatdan kurulumu sağlanıcaktır.

Paneli incelemek için Burayı Tıklayabilirsiniz.

Herkeze hayırlı olmasını diliyoruz.

Etiketler: , , , ,

“GOLDPLus V.5 ile Neler Değişti?” 2 Yorum Var

  1. Defne dedi ki:

    25 oda olsun sohbet21

  2. defne dedi ki:

    38 oda olsun

Yorum Yapin   
Satış Öncesi iletişim için Canlı Desteği Kullanınız.Neden Biz?

Bu sorunuza kısaca cevap olarak, Kaliteli sesli chat referanslarımızı, üstün sunucu özelliklerimizi, kaliteli hizmeti olabildiğince düşük fiyata sunduğumuzu ve 7/24 Destek verişimizi gösterebiliriz.

Sesli Chat Paneli

www.profesyonelpanel.com
Sesli Panel