A A

Kaliteli Panel ve Panelci Nasıl anlaşılır?

Aslında bu Konuda mantığınızı kullanmanız yeterli gelmektedir. Fakat biz sizlere bir kaç kısıma ayırarak bu konuda biraz bilgi verelim.

Kaliteli Panelci Nasıl anlaşılır?

İlk başta bakmanız gereken şey tabiki tecrubedir. Çalışacağınız Sesli Panel firmasının tecrubesini Domain adreslerini sorgulatarak, Firma isimlerinin başlangıç tarihine bakmalısınız.
Buna bakınca gördüğünüz ki firma örn: 2 -3 senedir bu isimle hizmet veriyor.

Bir sonraki Adım olarak Google’den araştırmalar yapmalı ve müşteri yorumlarını incelemlisiniz, Bu kısım çok önemli olmakla birlikte Bağzı panelciler kendilerine farklı isimlerle müşteri gibi yorumlar oluşturup sizi yanıltabilir.

En önemli unsurlardan birisi ise Çalışmayı hedeflediğiniz kişinin referanslarıdır. Eğer sizlere kendisine ayit kaliteli ve güvenilir  Siteleri referans olarak gösteriyorsa içinizi biraz rahat tutabilirsiniz artık, tabiki incelediğiniz referanslarda site sahipleriyle görüşüp hizmetinden ne derece memnun olduğu konusunda fikir almayı unutmayın.

Kısacası Bir firmaya ödeme yapmadan önce şunları sormayı unutmayın!

Size Daima ulaşabilecekmiyim?

Domaini Bana transfer edebilecekmisiniz?

Ne kadar süredir bu işi yapıyorsunuz?

Referanslarınızı inceleyebilirmiyiz?

Bu sorulara aldığınız cevaplarla karşılaştırdığınızda bir çelişki yoksa gönül rahatlığı ile bu panelci ile çalışabilirsiniz.

Kaliteli Panel Nasıl anlaşılır?

 Panelci seçiminizi tamamladıkdan sonra bir sonraki en önemli unsur sürekli haşır neşir olacağınız Sesli Paneliniz ve Onun yönetim panelidir.

Panelin kaliteli olduğunu anlamak aslında çok kolay değil fakat ilk adım tabiki görsellikte bitiyor.

Öncelikle görselli inceleyin ve Panelde orantısal hataların olup olmadığına veya Panel üzerinde değişik site isimleri veya başka firmalara ayit yazılar olmadığına dikkat edin.

Bunun dışında ilk olarak panelin kasma seviyesini anlamak için Sohbet odalarında küçük ikonları açıp onları izleyin eğer ikonlarda takılmalar varsa hareketlerinde ağırlık veya yavaşlık varsa Bu panelde bir kasma problemi olduğunun işaretidir.

Biz inanıyoruzki siz kaliteli panel ve panelci konusunda en doğru tercihi yaptınız veya yapmak üzeresiniz, O yüzden sayfamızı incelediğinizi düşünüyoruz..

Eğer Sesli Sohbet Sitesi almak istiyor ve hâla bir karar vermediyseniz, işe bizim Firmamızı Yani ” profesyonelpanel’i ” araştırarak başlıyabilirsiniz..

Umarızki bizi seçerek en doğru kararı verirsiniz…

Etiketler: , , , ,

“Kaliteli Panel ve Panelci Nasıl anlaşılır?” 1 Yorum Var

  1. Sesli Chat dedi ki:

    Profesyonelpanel Takdir ederim şu alemde en iyi hizmeti sağlayan panel

Yorum Yapin   
Satış Öncesi iletişim için Canlı Desteği Kullanınız.Neden Biz?

Bu sorunuza kısaca cevap olarak, Kaliteli sesli chat referanslarımızı, üstün sunucu özelliklerimizi, kaliteli hizmeti olabildiğince düşük fiyata sunduğumuzu ve 7/24 Destek verişimizi gösterebiliriz.

Sesli Chat Paneli

www.profesyonelpanel.com
Sesli Panel