A A

Panelciniz Yasalara Uygun mu Çalışıyor?

Çar, May 1, 2013

Panelciler, Sesli Panel

dikkatBildiğiniz gibi yüzlerce kişi şuanda sesli sohbet işleriyle meşgul, birçoğunuz yüzünü bile görmediğiniz tam olarak ne şekilde iş yaptığını bilmediğiniz kişilere her ay yüzlerce lira para ödüyorsunuz?

Peki bu yaptığınız iş güvenlimi?

Bilişim suçlarının artık internet ortamındaki ticaret olaylarını çok sıkıya takip etmeye başladığı şu dönemde para gönderdiğiniz ve hizmet aldığınız kişinin bu işi yasal olarak yapıp yapmadığını biliyormusunuz?

Biz sizlere kısaca bu olayı anlatalım.

Şuanda bir çok panel işi yapan kişi evinden oturduğu yerden vergi dahil olmak üzere hiçbir resmi harcama yapmadan sadece para alıp iş yapıyor ve siz ne aldığınız hizmeti nede site üzerinde hak sahibi olduğunuzu belirtemiyorsunuz.

Çünki iş yaptırdığınız kişinin yaptığı işle alakalı yasal bir hakkı olmuyor.

Bu şekilde iş yapan yasa dışı çalışan panelcilerin herhahgibir masrafı olmamasından dolayı sizlere hizmeti en ucuz şekilde sunabiliyor fakat dediğimiz gibi tamamen yasa dışı.

İlerleyen günlerde o panelciyle alakalı bir suçlamada bulunulduğunda  ve panelciniz herhangibir ceza yediğinde işin ucu bir şekilde o kişiden hizmet alan müşterilerede yansıyacaktır.

Bu yüzden alacağınız hizmetle alakalı kesinlikle faturanızı alınki ilerde bir gün sorun yaşadığınızda elinizde kendinizi savunacak bir belgeniz olsun.

Fatura alabilmeniz içinde kesinlikle bu işi yasal yapan bir sesli panel firması ile çalışmalısınız.

Profesyonel panel  yani kendi firmamız bu işi tamamen yasalara uygun bir şekilde, müşterilerinin faturalarını keserek, vergisini ödeyerek yapan en sağlam firmadır.

Bu konuda vergi ödeyen ve bu işi hakkıyla yapan başka bir sesli panel firması varsa dahi biz karşılaşmadık öyle bir firmayla

Profesyonel Panel Resmi bilgileri Aşağıdaki gibidir.

Firma Ünvanı : TeknikAY İnternet Hizmetleri

Firma Sahibi : İlkay DEVELİ

Adres : Ragıp üner mah. muhsin yazıcıoğlu cad. No:46/19

Vergi Dairesi : Nevşehir V.D

Vergi Numarası : 1580072****

Almış olduğunuz her türlü hizmet için faturanız adresinize gönderilecektir.

Ve son söz olarak üzerine basarak şunu belirtmek istiyoruz.

Şuanda bu durumla alakalı herhangibir problem yaşamıyor olabilirsiniz fakat Yasal bir bağlılığı olmadan Ticaret yapan kişi suç işliyor demektir ve bu kişilerle iş yaptığınız için sizede bu suçtan pay düşmektedir. Lütfen uyarımızı dikkate alın ve çalışacağınız firma biz olmasak bile yasal olarak çalışan bir sesli panel firması tercih ediniz.

 

Etiketler: , ,

“Panelciniz Yasalara Uygun mu Çalışıyor?” 1 Yorum Var

  1. HARBİ dedi ki:

    TŞKLER, YAZDIGINIZ NOTTAN DOLAYI TŞK EDERİM. EVET FATURA GÖNDERİLEN VE DEVLET GÖZETİM ALTINDA OLAN FİRMALARIN GÜVENLİGİNDEN EMİN OLMAK GEREKİYOR.
    İLKAY DEVELİ VE EKİBİYLEN ÇOK UZUN ZAMANDIR TANIRIM. BU YÜZDEN KİŞİSEL YORUMUM TAVSİYE EDERİM.

Yorum Yapin   
Satış Öncesi iletişim için Canlı Desteği Kullanınız.Neden Biz?

Bu sorunuza kısaca cevap olarak, Kaliteli sesli chat referanslarımızı, üstün sunucu özelliklerimizi, kaliteli hizmeti olabildiğince düşük fiyata sunduğumuzu ve 7/24 Destek verişimizi gösterebiliriz.

Sesli Chat Paneli

www.profesyonelpanel.com
Sesli Panel