A A

Sesli Panelimizde Yeni Animasyon Yönetimi

Merhaba Değerli kullanıcılarımız,

Sesli Chat Panelimizdeki Animasyon yönetimini biraz daha kolay kullanışlı ve pratik hale getirdik ve bunu sizlere tanıtmak içinde bir yazı yazma gereği duyduk.

Artık Animasyon yüklerken tek tek dosya yükleme derdinden kesinlikle kullanıyorsunuz 1 Seferde ” 100 Adet ” Animasyonu tek seferde seçebilirsiniz.

Buda sizi zaman kaybı ve aşırı sinir bozucu bir işten kurtarabilir ve Bunun dışında Yüklediğiniz animasyonları sadece mause ile tutup sürükleyerek istediğiniz yere yerleştirebileceksiniz.

Buda işin diğer güzelliği oluyor tabiki Yani kısacası demek gerekirse 500 tane Animasyon yükleyeceksiniz diyelim  Bu 500 tane animasyonu 5 Tıklamada sesli chat panelinize yükleyebileceksiniz.

Bu kolaylığı ve farklı yapıyı müşterilerimize sunmakdan gurur duyuyoruz. Çok kısa süre sonra panellerde yapacağımız yeni yenilikleride sizlere buradan duyurmayı planlıyoruz.

Yeni Sesli Panel Animasyon Yönetimi Görselleri

Animasyon Seçim Ekranı

animasyon-secim


Animasyon Yükleme Ekranı

animasyon-yukleme


Animasyon Sıralama Ekranı

animasyon-sirala

Etiketler: , ,

“Sesli Panelimizde Yeni Animasyon Yönetimi” 1 Yorum Var

  1. mobil chat dedi ki:

    teşekkür ederim animasyonlar için

Yorum Yapin   
Satış Öncesi iletişim için Canlı Desteği Kullanınız.Neden Biz?

Bu sorunuza kısaca cevap olarak, Kaliteli sesli chat referanslarımızı, üstün sunucu özelliklerimizi, kaliteli hizmeti olabildiğince düşük fiyata sunduğumuzu ve 7/24 Destek verişimizi gösterebiliriz.

Sesli Chat Paneli

www.profesyonelpanel.com
Sesli Panel