A A

Skype Adresimiz : profesyonelpanel.com

Paz, May 12, 2013

Genel, Sesli Chat Paneli

Skype Adresimiz.

MSN Girişinin kapatılması ile birlikte tamamiyle skype’ye geçmiş bulunmaktayız.

Mevcut müşterilerimiz ve bizimle iletişime geçmek isteyen kişiler Telefon ve Skype Aracılığıyla rahatlıkla ulaşabilir.

Ofis Telefonu    : 0 (384) 215 17 35
Mobil Telefon  : 0 (545) 480 44 23
Skype Adresi    :Speaky ile iletişim Satış sonrası sağlanmaktadır.

Etiketler: , ,

“Skype Adresimiz : profesyonelpanel.com” 5 Yorum Var

 1. Mehmet dedi ki:

  merhaba, panel fiyatlarınızı nasıl görebiliriz. birde bu alanda yasal iş yapmayanları eleştirmişsiniz. Ama sizin de vergi levhanız saklı, saklı olmaması gerekiryorki sizin sorgulanıp yasal iş yapıp yapmadığınız bilinsin.

  • PROFESYONELPANEL dedi ki:

   Bizden hizmet alan tüm müşterilerimize gönderdiğimiz faturaları bu işi yasal yaptığımızın en açık kanıtıdır zaten Bunun dışında bizi ofisimizde ziyaret edecek olursanız zaten gerekli herşeyi görebilirsiniz. Teşekkürler görüşünüz için.

 2. masal_perisi dedi ki:

  slm arkadaşlar profesyonel panel bence çok muhteşem piyasadaki gibi sahtekarlardan degilelr sözleriyle özleriyle bir ben bir site sahibi olarak çok canım yandı ama profesyonel paneli bulana kadar şimdi çok ama çok rahatım kafamda kendimde inanın 14yıldır sanal alemindeyim ama böyle bir çalışma böyle bir söz yok sanal alemde tek isim bence hakkını veriyolar gelip burda sizlerle paylaşmak istedim menuniyetimi başarılarının devamını diliyorum tüm emeği geçenlere hoşça kalın profesyonel panelden ayrılmayın

 3. DjKaptaN dedi ki:

  Piyasada gördüğüm adam gibi adam bir abimiz süper işi var yaptıgı işlee verdiği emegğin hakkını helalikle alıyor super abim başarlarının devamını dilerim süpersin emeğine yuregıne saglık

Yorum Yapin   
Satış Öncesi iletişim için Canlı Desteği Kullanınız.Neden Biz?

Bu sorunuza kısaca cevap olarak, Kaliteli sesli chat referanslarımızı, üstün sunucu özelliklerimizi, kaliteli hizmeti olabildiğince düşük fiyata sunduğumuzu ve 7/24 Destek verişimizi gösterebiliriz.

Sesli Chat Paneli

www.profesyonelpanel.com
Sesli Panel