A A

Speaky Chat Genel Sorunları

Pts, Nis 22, 2013

Sesli Panel, Speaky Chat

Sizlere uzun süredir speakychat sistemi kullanan site sahipleri ve kullanıcıların yaşadığı mağduriyetten bahsedeceğim;

Bildiğiniz gibi SpeakyChat sistemini bugüne kadar bizlere satan ve tanıtan kişi ” almalak ” rumuzlu kişidir yani mohamad chahrour’dur, Fakat 2013 yılına girdiğimiz ilk günlerde sistem  almalak’dan,  sistemin asıl yazılımcısı olan Rico’ya geçti ve bu olay çok ani gelişti.

Bu değişimle alakalı almalak, rico’yu,  rico ise almalağı suçluyordu. Her neyse bu konuyla alakalı çok fazla detaya inmeyeceğim fakat asıl belirtmek istediğim şu, bu olayların ardından Almalak kendisine speakychat’in  birebir aynısı olan bir sistem çıkarttı ve bunun ardından Ricoya ayit olan Speaky Chat odalarında ve almalağın çıkartmış olduğu yeni sistemde de günde defalarca sorunlar yaşanmaya başladı.

Bu sorunlar site sahiplerinden daha çok biz Sesli panel hizmeti veren arkadaşları mağdur etti.

Çünkü site sahibi olayın asıl yüzünü bilmeyerek problemin asıl kaynağı bizmiş gibi davranmaya başladı ve bunun dışında Bağzı fırsat düşkünü, üçkağatcı, dolandırıcı panelciler ” Gelin Bizim Odalarımızda Sorun Yoktur ” Sloganıyla bizlerin müşterilerini çalıp onları dolandırmaya çalıştı.

ve  tüm bunların sonucunda artık bizde sessizliğimizi bozarak bu yazıyı yayınlama kararı aldık.

Bu yaşanan sorunlar ne zaman düzelecek hiç kimsenin tam olarak bilgisi yok, ümidimiz en kısa sürede bu problemlerin düzelerek herşeyin eskisi gibi devam etmesidir.

Saygılar ProfesyoneLPaneL Ailesi.

Etiketler: , ,

Yorum Yapin   
Satış Öncesi iletişim için Canlı Desteği Kullanınız.Neden Biz?

Bu sorunuza kısaca cevap olarak, Kaliteli sesli chat referanslarımızı, üstün sunucu özelliklerimizi, kaliteli hizmeti olabildiğince düşük fiyata sunduğumuzu ve 7/24 Destek verişimizi gösterebiliriz.

Sesli Chat Paneli

www.profesyonelpanel.com
Sesli Panel