A A

WordPress


Sesli Chat sitelerinizi WordPress ile Dahada güçlendiriyoruz!
En gelişmiş Blog yönetim sistemi olan WordPress şuanda Bir çok alanda lider konumda kullanımaktadır.Google ile olan %100 uyumu  ve geliştirilebilirliği sayesinde kesinlikle bulunmaz bir sistemdir.

ProfesyoneLPaneL Sesli Panel hizmetleri olarak sizleri bu değerden mahrum bırakmamak adına;

Kesinlikle tamamen Ücretsiz sunuyoruz. Bu hizmetimizden  Sadece Mevcut müşterilerimiz ve Bizlere yeni katılacak olan değerli kişiler yararlanabilecektir.
Başka panelciden hizmet alan kişilere Bu hizmetler 100 TL ücret ile sunulmaktadır.


Wordpressin Wikipedia Tarafından yazılan özellikleri
   WordPress güçlü bir kişisel yayım platformudur ve internette bir yayımcı olarak kullanıcının tecrübesini mümkün olduğu kadar çekici hale getirmek için tasarlanmış özellikler ile gelmektedir. Özgürce dağıtımı yapılan, standart, hızlı, hafif ve kişisel ayarlarıyla ve tamamen istenilen özelliklere göre değiştirilebilir çekirdeğiyle bir yayım platformu sunmaktadır.

Bunun yanında her kullanıcı kendi ihtiyaçları doğrultusunda temalar üretip kullanabilmektedir. Bu alanda WordPress, rakiplerine göre oldukça başarılı ve zengindir.   
Satış Öncesi iletişim için Canlı Desteği Kullanınız.Neden Biz?

Bu sorunuza kısaca cevap olarak, Kaliteli sesli chat referanslarımızı, üstün sunucu özelliklerimizi, kaliteli hizmeti olabildiğince düşük fiyata sunduğumuzu ve 7/24 Destek verişimizi gösterebiliriz.

Sesli Chat Paneli

www.profesyonelpanel.com
Sesli Panel