A A

WordPress Kullanıcılarına Müjde

Paz, Oca 27, 2013

Genel, Sesli Chat, Sesli Panel

Evet arkadaşlar, eğer Siteniz wordpress tabanlıysa ve siz bu siteye sürekli güncel içerik girmekten bıktıysanız veya sisteminizin wordpress olmasına ramen sayfanızla ilgilenemiyorsanız,

Sizler için güzel bir haberimiz var!

ProfesyoneLPaneL Kadrosunda çalışan 2 Elemanımız artık siteleriniz için özgün makaleler yazıyor.

Tamamen Özgün ve Tamamen Seo yapısına uygun makaleler En az 200 Kelimeden oluşuyor ve 2 günde bir sitenize otomatik ekleniyor.

Yani Kısacası Ayda Toplam 15 Adet Özgün tamamen siteniz için yazılmış En az 200 Kelimelik Makale yazıyoruz.

Şuanda bir çok web sitesinin Seo için makalelerini hazırlayan işlerinde Profesyonelleşmiş kişilerden alacağınız bu hizmetin bedeli Aylık 50 TL’dir.

Not: Bu hizmet ProfesyoneL PaneL Müşterilerine Aylık 40 TL‘ye sunulmaktadır. Başka panelciler ile çalışıp bu hizmeti almak isteyen Arkadaşlar için Fiyat Aylık 50 TL‘dir.

Etiketler: , ,

“WordPress Kullanıcılarına Müjde” 1 Yorum Var

  1. Reis*** dedi ki:

    Bu hizmeti profesyonelpanel tarafından siteyle ilgilenemeyeceğimden 1 ay boyunca almıştım kesinlikle bizim yazdıklarımızdan çok farklı ve çok kaliteli yazıyorlar. Herkese şiddetle öneririm.

Yorum Yapin   
Satış Öncesi iletişim için Canlı Desteği Kullanınız.Neden Biz?

Bu sorunuza kısaca cevap olarak, Kaliteli sesli chat referanslarımızı, üstün sunucu özelliklerimizi, kaliteli hizmeti olabildiğince düşük fiyata sunduğumuzu ve 7/24 Destek verişimizi gösterebiliriz.

Sesli Chat Paneli

www.profesyonelpanel.com
Sesli Panel